7 : 10

(2:1,3:5,2:4)

HC Wikov Hronov

HC Draci Bílina : HC Wikov Hronov 7:10 (2:1,3:5,2:4)

Bohužel se nám dnes nepodařilo prodloužit šňůru utkání ve kterých jsme bodovali. Dát doma 7 branek a prohrát, to je velká škoda.

Na první branku soupeře jsme zareagovali správně, první třetinu jsme vyhráli 2:1.

Také vstup do druhé třetiny nebyl z naší strany vůbec špatný, postupně jsme vedli 3:1 a 4:2. Soupeř ale trestal náš chaos ve vlastní třetině a obrátil vývoj utkání na 4:6. Brankou do "šatny" jsme ještě vykřesali naději na zisk bodů, do kabin se odcházelo za stavu 5:6 pro hostující tým.

Když pak jsme v úvodu třetí třetiny opět otočili vývoj utkání na pro nás příznivých 7:6, zdálo se, že i tentokrát body zůstanou Drakům. Ovšem soupeř využil dvě přesilové hry a další dvě branky přidal při hře pět na pět a tak nám nezůstal doma ani bod a všechny tři body si do autobusu naložili hráči z Hronova.