6 : 3

(1:3,3:0,2:0)

HC Draci Bílina

HC Děčín : HC Draci Bílina 6:3 (1:3,3:0,2:0)

Podruhé během pěti dnů jsme se utkali s Děčínem. Tentokrát se jednalo o dohrávku 16.kola.  V pátem utkání tohoto ročníku druhé ligy jsme popáté Děčín porazit nedokázali.

První třetina se nám vydařila, do kabin se odcházelo za pro nás příznivého stavu 1:3.

Avšak slibně rozehrané utkání jsme nedokázali dotáhnout do vítezného konce. Zejména naše vlastní chyby nabídly soupeři příležitosti k ohrožení branky a soupeř zkušeně tyto chyby trestal. A proto po dvou třetinách jsme již prohrávali 4:3.

V závěrečné třetině nejdříve nešťastný vlastní gól a nakonec branka do prázdné naší svatyně znamenaly, že tentokrát tři body zůstanou v Děčíně.