Po prodl.

(2:3,2:1,1:1)

HC VLCI Jablonec

HC Draci Bílina : HC VLCI Jablonec 5:6 (2:3,2:1,1:1)

Také ve třetím letošním utkání s Jabloncem o rozdělení bodů muselo rozhodnout prodloužení a opět prémiový bod získal soupeř z Jablonce.

Na rozdíl od předešlých utkání však jsme to byli my, kdo musel umazávat manko po nepodařeném vstupu do utkání neboť ve 14.minutě jsme prohrávali již 0:3. Naštěstí jsme zbraně nesložili a ještě do přestávky se nám vedlo snížit na přijatelných 2:3

Ve zlepšeném výkonu jsme pokračovali i po přestávce. Vytvořili jsme si velké množství šancí ze kterých jsme vytěžili opět dvě branky a tak po dvou třetinách hráči odcházeli do kabin za nerozhodného stavu 4:4.

Ani třetí třetina nebyla z naší strany vůbec špatná. Ovšem ani hráči Jablonce nechtěli dát svou kůži zadarmo a tak ani tato třetina o konečném výsledku nerozhodla.

Rozuzlení přineslo až prodloužení. Chybným střídáním jsme ale soupeři poskytli výhodu početní převahy a přesilovková formace Jablonce svou brankou rozhodla o konečné dělbě bodů za toto utkání.

Přesto že jsme nakonec prohráli, všichni hráči si zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Skvělým výkonem se dnes prezentoval i autor dvou branek Kryštof Ouřada. Pamětníci tak mohli zavzpomínat na časy, kdy střílel branky za Draky na stejném ledě v žáčcích a dorostu.