HC Draci Bílina

2 : 6

(0:1,1:3,1:2)

BK Nová Paka

Důležité utkání jsme bohužel na domácím ledě nezvládli. Nepovedlo se nám bodovat a vzdálit se soupeřům do klidných vod.

Utkání jsme nezačali vůbec dobře. Soupeř byl bruslivější a hokejovější. V polovině první třetiny třetiny jsme hru vyrovnali a dokonce jsme zatlačili soupeře do defenzívy. Bohužel v poslední minute třetiny jsme nedůsledností v obraně obdrželi branku.

Ve druhé třetině jsme chtěli vyrovnat a strhnout vedení na svou stranu. Bohužel zase ve 26.minutě jsme během 37 vteřin obdrželi dvě rychlé branky a soupeř získal třígólové vedení. V čase 35:04 vstřelil Saša Klisunov branku na 3:1. Ze snížení jsme se neradovali dlouho a soupeř za 28 vteřin opět odskočil na rozdíl tří branek. Navíc jsme v této třetině nedokázali využít ani přesilovku 3:5. A bez toho se nevyhrává.

Třetí třetinu jsme zahájili oslabením po faulu Delmarche na konci druhé třetiny a v oslabení jsme inkasovali pátou branku, čímž bylo více méně o osudu utkání rozhodnuto.

K prvnímu utkání nastoupila naše nová posila a bývalý extraligový hráč Peter Jánský. Přestože téměř po roce obul Petr brusle, byl jedním z našich neplatnějších hráčů a zaznamenal asistenci na naší druhou branku. Očekáváme, že jeho výkony dále porostou. Věříme, že spolupráce s Vojtou Kubinčákem povede v dalším průběhu k posílení naší útočné síly a zlepšeným výkonům celého mužstva.