SK HC Draci Bílina

Vítejte na stránkách hokejového klubu
SK HC Draci Bílina
www.dracibilina.cz

Vyjádření vedení týmu k nedohranému utkání

Vyjádření vedení týmu k nedohranému utkání

Vyjádření vedení týmu k nedohranému utkání s HK Kralupy nad Vltavou

Dění na ledové ploše je plně v kompetenci rozhodčích. Za chování hráčů byly uděleny tresty. Přesto že některé věci na led nepatří i tak jsou součástí mnoha jiných hokejových utkání. Hokej je tvrdá hra plná emocí s jasnými pravidly.

To co je ale naprosto neakceptovatelné s hokejovým utkáním je útok fanoušků na hráče na střídačce. Špatné zabezpečení pořadatelské služby. Ta nebyla přítomna ani mezi střídačkami ani nad střídačkou hostujícího týmu, kde je otevřený prostor.

Došlo k naprosto neomluvitelné události - napadení hráčů vniknutím na střídačku. Hráči byli zezadu napadeni údery holí. Hozená brankářská  hůl jen těsně minula trenéra stojícího cca 4 metry od incidentu pouze o pár centimetrů. Napaden byl i druhý brankář, který s děním na ledě neměl nic společného. Několik hokejek bylo agresivními fanoušky zlomeno.

Upozorňujeme, že videa na sociálních sítích události tendenčně zkreslují, ukazují až vyprovokovanou reakci našich hráčů na údery holí a vhozenou brankářskou hůl, nikoliv samotný počátek útoku na naší střídačku domácími fanoušky. Patrně autor začal natáčet až když viděl že se něco děje.

Zcela nezvládnutou pořadatelskou službou, bylo umožněno agresivním a alkoholem posilněným divákům zaútočit na naši střídačku.

K verbálním útokům došlo také ze strany trenéra a domácích hráčů na naše vedení, které na incident nijak konfrontačně nereagovalo.

Byla ohrožana bezpečnost hráčů, z toho důvodu nebylo možné utkání dohrát. Pro zajištění bezpečnosti bylo nutné přivolat Policii ČR.

Za vedení SK HC Draci Bílina

Pavel Uher - manager

 

Nejbližší narozeniny

02.06.2023 František Bakrlík (40)
22.06.2023 Petr Kovačič (22)
24.07.2023 Jakub Beran (22)
09.08.2023 Robert Bártek (23)
24.09.2023 Jaroslav Štěpánek (22)

Najdete nás na Facebooku

Město Bílina Komovia KZ System ATP Nutrition Factory KS Electro Company s.r.o Bílinská kyselka
Stavmont Ertl s.r.o.
Turbo Pizza

Počet návštěv: 41984
Posledních 30 dnů: 370 | Posledních 7 dnů: 71 | Poslední den: 12

© 2023 SK HC Draci Bílina | Všechna práva vyhrazena | dracibilina@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne